Hakkımızda

BEST MERMER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Herbiri konularında yüksek öğrenim almış ve uzun yıllar bu sektörde tecrübe kazanmış dört ortağın katılımı ile 1995 yılında, üretiminin tamamını yurtdışına pazarlamak üzere kuruldu.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar makine parkının alımı, ürün kalite standartlarının oluşturulması, uygun personelin seçimi ve eğitimi başta olmak üzere, tüm kurumsal prensip ve standartlarımız kuruluş amacımız olan ihracatın gerektirdiği hassas normlara uygun olarak belirlenmiş olup gerek yatırımın gerekse üretiminin her aşamasında tavizsiz olarak uygulanmaktadır.

Fabrika yatırımını, işletmekte olduğumuz Traverten sahalarının 3 km. yakınına taşıyarak yeniden yapılanmasını tamamlayan şirketimiz, aynı zamanda Amerika - Orlando' da açtığı satış deposu ile, hammadde üretiminden başlayarak, nihai tüketiciye ulaşana kadar olan sürecin her aşamasında, kendi organizasyonu ile yer alarak tam bir entegre yapıya sahip olmuştur.

Traverten sahalarımızdan çıkardığımız 20.000 metreküp / yıl, bloklarımızı, 30.000 metrekare açık alana kurulu 6000 metrekare kapalı alandaki tesislerimizde işleyerek, 400 - 500 konteynır / yıl kapasitemizle, doğanın bizlere bahşettiği bu güzellikleri dünyanın hangi noktasında olursa olsun, ulaşabildiğimiz tüm insanlarla paylaşmak istiyoruz.

Bugün gerek hammadde ocaklarında, gerekse üretim tesislerimizde, şirket unvanımızı slogan olarak kabul ediyor ve daima en iyiyi sunabilme çabası içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.